wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Bezpieczeństwo

Systemy płatności

 • Bluemedia

Bestsellery

Kontakt

 • Rachunku do podzielonej płatności VAT FV :
  17 1140 2004 0000 3102 5163 3528
  zwykły PLN MBANK
  81 1140 2004 0000 3302 5163 3539

  Magtom
  05-850 Ożarów Maz./ Ołtarzew
  Nizinna 26
  NIP: 118-176-47-52
 • E-mail:zamowienia@magtom.pl
 • Telefon793-635-008
 • Skypetost2005
 • Godziny działania sklepuinternetowego 24H zamówienia lub pytania telefoniczne w godz. 9-16

Cennik Magtom

Pobierz cennik PDF

Chmura tagów

Bezpieczeństwo

Ostrzeżenia


Nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich negatywnych skutków działania magnesów, dlatego każdy Kupujący w naszym sklepie internetowym powinien być świadomy niebezpieczeństw wynikających z korzystania z magnesów neodymowych.

Sklep magtom.pl nie odpowiada za szkody wynikających z nieostrożnego użytkowania zakupionych magnesów!


Zachowaj ostrożność w kontakcie z magnesami!

Magnesy neodymowe działają na siebie z ogromną siłą - która wzrasta wprost proporcjonalnie do rozmiaru magnesu. Osoba rozpoczynająca pracę z magnesem nie zdaje sobie z niej sprawy, dlatego łatwo o skaleczenie w wyniku zgniecenia skóry przez dwa niefortunnie złączone magnesy. Duże magnesy należy rozłączać i łączyć za pomocą sprawdzonych metod (zsuwanie i nasuwanie) używając rękawic ochronnych. Aby ułatwić rozłączanie duże magnesy przedzielone są specjalną płytką dystansującą. BEZPIECZNE ROZŁĄCZANIE MAGNES NEODYMOWY 70x40

Trzymaj magnesy neodymowe z dala od dzieci!

Podawanie dzieciom magnesów neodymowych do zabawy jest surowo wzbronione. Siła magnesów jest tak duża, że bardzo łatwo o skaleczenie palców lub zgniecenie ciała. Małe elementy np. z pokruszonych magnesów mogą zostać przez dziecko połknięte. Wyjątkiem są klocki magnetyczne, jajka magnetyczne i Neocube - te zabawki są przeznaczone dla dzieci do zabawy od 6 roku życia.

Uważaj na kruchość magnesów neodymowych!
Magnesy neodymowe są bardzo kruche dlatego należy zachować ostrożność podczas łączenia dwóch magnesów. Jest to również produkt, którego nie można poddawać obróbce. Najlepiej zakupić magnes pasujący, gdyż próba obrobienia go spowoduje pokruszenie a pył, który temu towarzyszy jest łatwopalny.

Korzystaj z magnesów z daleka od urządzeń elektronicznych!
Użytkowanie magnesów neodymowych w pobliżu urządzeń elektronicznych może spowodować ich trwałe uszkodzenie. Działanie pola magnetycznego na sprzęty jest bardzo niebezpieczne.

Uwaga na silne pole magnetyczne!

Obecnie magnesy są powszechnie stosowanym produktem, ze względu na ich praktyczną wartość. Działanie silnego pola magnetycznego na organizm człowieka nie jest zbadane - mówi się o pozytywnym wpływie na zdrowie ale w bardzo ograniczonych polu działania, długie przebywanie w zasięgu pola magnetycznego może mieć skutki negatywne. Prosimy o zachowanie ostrożności.

 

Nie używaj magnesów neodymowych:  


- w środowiskach kwasowych,
 
- w pobliżu monitorów, telefonów komórkowych, liczników, zegarków, laptopów,

- w przypadku wszczepionego rozrusznika serca.Sprawne i bezpieczne rozłączanie magnesu MW 70x40


Pęknięty magnes neodymowy pod wkręt płytkowy.

 

Magnes neodymowy  płytkowy MPŁ 80x40x15


 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu